درباره ما

موسسه فراگیران مجازی مادر به شماره ثبت 38360 و با همکاری شرکت فناوران اطلاعات وستا, پس از برگزاری موفق کلاس های مجازی سایت آموزشی به آموز در رشته های علمی و تخصصی , اقدام به برگزاری کلاس های کمک آموزشی مجازی آنلاین برای مقاطع تحصیلی دبستان و دبیرستان از طریق سایت مادرآنلاین نموده است.
مدرسین با تجربه و آموزش دیده ی این مجموعه با نظارت مستقیم موسسه و مونیتورینگ مرکزی و امکان ضبط کلاس ها برای خانواده های گرامی , از طریق ورود به سایت و استفاده از نرم افزار مربوطه در قالب کلاس های یک ساعته در روزها و ساعات دلخواه خانواده ها , بوسیله وب کم و هدفون و با استفاده از فایل های مخصوص به بحث و تمرین در درس مورد نظر پرداخته و از این طریق با برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و در دسترس در منزل و در آرامش خانه به یاری والدینی خواهند آمد که وقت کمی برای رسیدگی به تکالیف فرزندشان دارند.
همچنین با توجه به امکانات تخصصی آموزشی در این نرم افزار در سامانه , امکان برگزاری کلاس های تخصصی در زمینه های گوناگون برای دانش آموزان در مقاطع دبیرستان و آمادگی برای کنکور و همچنین دوره های ویژه ی تابستانی : مکالمه ی زبان انگلیسی , کتاب خوانی و شعر خوانی , بازنگری روی دروس , روانشناسی و ... فراهم خواهد بود.
این سایت مفتخر است که پیشگام امر استفاده از تکنولوژی اینترنت در این حوزه ی کمک آموزشی برای کودکان و نوجوانان و جوانان عزیز به صورت همگانی است .

همکاران ما

logo-samandehi

پشتیبانی